تبلیغات
Mr.Clever - ایده جدید: برترین های هفته(1)
هو الستار
Mr.Clever, Since May 2011
www.difference.gigfa.com/fa منتقل شده است به Mr.Clever
 

ایده جدید: برترین های هفته(1)
نویسنده : Alireza Rahimzadeh تاریخ : چهارشنبه 19 مهر 1391
[دیدگاه‌ها] ()
منبع مطلب: خودم

چند وقتی است که کلا نمی دانم، هیچ چیزی به ذهنم نمی رسد، تا اینجا بنویسم. ذهنم قفل شده! واقعا عجیب است! به همین دلیل به این فکر افتادم هر هفته ، اواخر هفته ، مطالبی مثل سایت ها، تصاویر و آهنگ ها را با عنوان "برترین های هفته" ، به شما دوستان عزیز معرفی کنم. بالاخره باید این چند بایتی که در فضای اینترنت اشغال کرده ام، به یک دردی بخورد!
شما عزیزان هم اگر حوصله نوشتن دیدگاه های خود را داشتید، نشانه لطف شماست و بی نهایت خوشحال می شوم که آن ها را بخوانم. انشاالله که این حرکت جدید من مورد توجه و صد البته استفاده شما قرار بگیرد.


 
سایت جالبی است، موسیقی های متن برترین های فیلم جهان و همین طور اندکی از موسیقی های متن بازی های رایانه ای را در بردارد. نکته جالب توجه این سایت، نقد و بررسی بعضی از آثار مطرح جهان است. نکته خوب دیگر این است که تمام لینک های دانلود ، لینک مستقیم از سرور سایت است و دیگر ما را به سایت های آپلود مثل mediafire یا 4shared و... ، پاس نمی دهند.مدت ها بود که به دنبال سایتی در این زمینه می گشتم. چندی پیش بالاخره پیدایش کردم. سایتی که هر روز تمام صفحه اول روزنامه ها و مجلات معروف دنیا در زمینه های سیاسی،ورزشی و فرهنگی مثل USA Today,Washington post,Daily Mail,Guardian,Newsweek,Times و ... را قرار می دهد. البته سر تیتر روزنامه ها و مجلات نقاط مختلف اروپا را نیز می توان با استفاده از Google Translate متوجه شویم. که من از همین شیوه استفاده می کنم!


»
 

 

 
:::Talentman:::
اگر قرار است همه چیزمان را از دست بدهیم ،قبلش جهنمی به پا می کنیم

.:Captain Mifune-Matrix Revolutions:.

آدرس جدید www.difference.gigfa.com/fa