تبلیغات
Mr.Clever - برای وبلاگ‌هایی که رفتند، برای وبلاگ‌نویسی در ایران
هو الستار
Mr.Clever, Since May 2011
www.difference.gigfa.com/fa منتقل شده است به Mr.Clever
 

برای وبلاگ‌هایی که رفتند، برای وبلاگ‌نویسی در ایران
نویسنده : Alireza Rahimzadeh تاریخ : دوشنبه 1 آبان 1391
[دیدگاه‌ها] ()
منبع مطلب: خودم

از فروردین ماه سال 90 که وارد دنیای بس وسیع و البته در عین حال کم عمق وبلاگ‌نویسی- حداقل در ایران- شدم، درست نمی‌دانستم که آخرش چه می‌شود. اصلا برای چه وبلاگ بزنیم؟ برای چه بنویسیم؟ 
در بیشتر اوقات، وبلاگ‌نویسی فارسی متاسفانه تبدیل به کپی- پیست کردن مطالب شده است. وبلاگ هایی که 2 ماه می‌آیند و چون ادامه کار برایشان سخت است یا شاید کپی- پیست کردن، یا شاید دنبال چیز تازه‌ای هستند و آن را نمی‌یابند، می‌روند. چه بسیار وبلاگ‌هایی که رفته‌ایم و دیده‌ایم که در آرشیو مطالبشان تنها 2 ماه فعال بودند و الان متروکه‌ای بیش نیستند. اخیرا اقدام به پالایش لینک‌های این وبلاگ کرده‌ام. لینک هایی که از تیر ماه امسال در وبلاگ گذاشتم، اکنون متروکه شده‌اند. کسی نیست. حدودا 15 تا می‌شدند. البته در تمام فضای وب باید خیلی بیشتر باشند.
به خودم هم خرده می‌گیرم، از کپی- پیست گذشتم، از غیر فعال بودن چند ماهه گذشتم از فاصله و نیم‌فاصله گذشتم تا حالا به اینجا رسیدم. البته اتفاق خاصی نیافتاده، سعی می‌کنم بر اساس نظم خاصی جلو بروم. 
شاید تاسیس شبکه‌های اجتماعی متعدد هم به همین دلیل بوده است. البته از حق نگذریم، وبلاگ‌نویسی، حال و هوای بس جذاب‌تری دارد!!
»
 

 

 
:::Talentman:::
اگر قرار است همه چیزمان را از دست بدهیم ،قبلش جهنمی به پا می کنیم

.:Captain Mifune-Matrix Revolutions:.

آدرس جدید www.difference.gigfa.com/fa